Kontakt/współpraca

Hej!
Bardzo mi miło, że zajrzałeś na mojego bloga. Każdy obserwator, czy choćby komentarz to dla mnie ogromna motywacja, bo widzę dzięki temu, że ktoś docenia to, co robię.
Chcesz wiedzieć coś o mnie? Nazywam się Paulina, mam 18 lat i niedawno zostałam absolwentką pewnego małego Liceum Ogólnokształcącego na Śląsku. Moim największym hobby od zawsze jest czytanie. Za małego bajtla mama, czy tata często, jeśli nie codziennie czytali mi bajki przed snem. Dość szybko nauczyłam się czytać, więc zaczęłam pochłaniać książki sama. Z czasem moja miłość do książek nie zmalała, a wręcz przybrała na sile.
Zazwyczaj przeczytanie jednej historii zajmuje mi kilka dni, ale zależy to głównie od tego, ile mam na dany moment nauki. Czasami uda mi się w tydzień przeczytać 3-4 książki, a czasami z ledwością jedną. Hej, w końcu jestem tylko człowiekiem, w dodatku uczącym się ;P
Uwielbiam czytać książki z gatunku tzw. Young/New Adult, fantasy, a także od czasu do czasu lubię sięgnąć po młodzieżówkę.  Dobra, już nie zanudzam :D
Wydawco, autorze, blogerze, jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną (co mnie będzie niezmiernie cieszyć) niżej jest mój adres mailowy oraz linki do portalów społecznościowych ;)


 Email: paulinablog00@gmail.com

W skrócie:
Bardzo chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, księgarniami, czy autorami.
- Najbardziej lubię czytać fantasy, romanse
- Nie przepadam za kryminałami, horrorami
- Piszę szczerze recenzje :)


Moje patronaty:


http://zabookowanyswiatpauli.blogspot.com/2018/06/moj-pierwszy-patronat-miosc-szeptem.htmlhttp://zabookowanyswiatpauli.blogspot.com/2018/09/premierowo-revived-samantha-towle-czyli.htmlhttp://zabookowanyswiatpauli.blogspot.com/2019/04/patronat-hold-you-close-corinne.html


Moje blurby możecie znaleźć na tych książkach:
http://zabookowanyswiatpauli.blogspot.com/2019/04/blurb-klan-adrienne-young.htmlhttp://zabookowanyswiatpauli.blogspot.com/2019/02/setna-krolowa-emily-r-king-recenzja.html


Kliknięcie w zdjęcie przekieruje do recenzji ;)
Współpracuję z:

Współpraca jednorazowa/ okazjonalna: Autorzy:
- Monika Magoska-Suchar, Sylwia Dubielecka
- żurnalista.pl
- Alicja Górska        Dziękuję za zaufanie!

1 komentarz:

  1. Witaj. Podoba mi się Twój blog. Skoro lubisz romanse - polecam utwory Andrzeja Zborowskiego. Byłbym bardzo wdzięczny za recenzję któregoś z jego opowiadań (a może - jak ja - zostaniesz jego fanką?).
    Sądzę, ze twórczość tego mało znanego pisarza krakowskiego publikującego swoje utwory: https://www.wattpad.com/user/AndrzejZborowski jest warta przybliżenia jak największej rzeszy czytelników.
    Napisz proszę co sądzisz o jego utworach.

    OdpowiedzUsuń

Hej! Zostaw proszę po sobie jakiś ślad ♥ Każdy jeden komentarz to dla mnie wielka motywacja! A jeśli spodobał Ci się mój blog to zaobserwuj, by być na bieżąco z postami ;)
Nie zapomnij zostawić adresu do swojego bloga - z chęcią zajrzę.

Copyright © 2014 Zabookowany świat Pauli , Blogger