piątek, 2 czerwca 2017

#conowego, czyli czerwcowe zapowiedzi


Czy tylko ja mam wrażenie, że posty z zapowiedziami wydawniczymi piszę co tydzień, a nie co miesiąc? Mamy czerwiec, ostatni miesiąc :D Wydawnictwa już o to zadbały, żebyśmy w przerwie od poprawiania, wyczekiwali nowych pozycji. W maju było dużo, ale w tym miesiącu jeszcze więcej premier ;P Za 21 dni wakacje, musimy mieć co czytać :D

1. "Piosenki o dziewczynie" - Chris Russell | Wydawnictwo Feeria Young

To było takie samo uczucie, jakie masz wtedy, gdy wspinasz się na bardzo wysoki budynek, stajesz na krawędzi dachu, trzymając się barierki, a jakiś głos w twojej głowie każe ci skoczyć, przechylić się przez balustradę i runąć w dół niczym spadająca gwiazda.”
Tak właśnie czuje się Charlie, gdy pierwszy raz patrzy na nią Gabe West – frontman najpopularniejszego boysbandu świata, Fire&Lights.
Do tej pory Charlie najlepiej czuła się schowana za obiektywem swojego aparatu – niewidzialna i niesłyszalna. Wcale nie chciała robić zdjęć na koncercie Fire&Lights, chociaż poprosił ją o to Olly, dawny kolega ze szkoły, a obecnie członek zespołu. Ktoś ją w to wrobił i nie mogła już odmówić.
Szalony, charyzmatyczny Gabe sprawia, że jej życie zmienia bieg. Charlie czuje, że jest między nimi niezwykła bliskość, związek, który trudno wytłumaczyć. Dlaczego wszystkie teksty Gabe’a są o niej? Jaka tajemnica kryje się w ich słowach?

Data premiery – 14 czerwca


2. "Słońce też jest gwiazdą" - Nicola Yoon | Wydawnictwo Dolnośląskie

 Natasha urodzona na Jamajce od ósmego roku życia mieszka w Stanach. Jej rodzice przebywają w USA nielegalnie i zostają deportowani na Jamajkę. Natasha jest załamana i wściekła na ojca – to przez niego rodzina musi wracać tam, skąd przyjechała. Wierzy w naukę, a nie w miłość. Zwłaszcza po tym, jak zdradził ją chłopak.

Data premiery – 14 czerwca

 3. "Lokatorka" - JP Delaney | Wydawnictwo Otwarte

Idealne mieszkanie. Wymarzona lokatorka. Doskonała zbrodnia.
Emma już nie mieszka przy Folger Street 1, na jej miejsce wprowadza się Jane. Obie lokatorki, obecna i była, są do siebie bardzo podobne: kolor włosów, rysy twarzy, pragnienie rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Ultranowoczesne mieszkanie wymaga dostosowania się do surowych reguł narzuconych przez właściciela, ale wydaje się idealne do porządkowania życiowego chaosu. Kobiety łączy coś jeszcze – enigmatyczna więź z właścicielem apartamentu. Jednak po pewnym czasie obok pożądania pojawia się niepewność i niepokój. Co różni Emmę i Jane? Emma już nie żyje, Jane jeszcze tak.

Data premiery – 14 czerwca


 4. "Wszystko co w tobie kocham" - Samantha Young | Wydawnictwo Burda

 Witamy ponownie w Hartwell, spokojnym, nadmorskim miasteczku, idealnym miejscu, gdzie można uciec od wszystkiego i znaleźć uczucie, na które wcale nie czekałaś…
Bailey Hartwell ma wiele powodów do zadowolenia – odnosi sukcesy w interesach, ma grono oddanych przyjaciół i stałego chłopaka, chociaż po dziesięciu latach ich niezobowiązujący związek wydaje się nieco nudny i skostniały. Jedynym niepokojącym elementem w jej życiu jest przystojny biznesmen Vaughn Tremaine. Bailey uważa, że ten przybysz z Nowego Jorku patrzy na wszystkich z góry, a ją uważa za prowincjonalną gęś. Jednak kiedy doświadcza niespodziewanej zdrady ze strony bliskiej osoby, zaskoczona stwierdza, że Vaughn to całkiem przyzwoity facet.
Vaughn podziwia Bailey za fantazję, niezależność i lojalność. Im więcej budzi w nim namiętności, tym częściej wchodzi z nią w konflikty. Każdy jej gest i słowo działa na niego jak afrodyzjak. Jednak dramatyczne przeżycia z przeszłości sprawiają, ze Vaughn postanawia odejść, bojąc się, że ją skrzywdzi. Bailey, która przeżyła w życiu zbyt wiele rozczarowań, także rezygnuje z walki, wbrew swojej naturze.
Kiedy Vaughn zdaje sobie sprawę, że popełnił największy błąd swojego życia, postanawia za wszelką cenę przekonać Bailey, że taka miłość, jaka ich połączyła, zdarza się tylko raz w życiu.

Data premiery – 14 czerwca


 5. "Początek wszystkiego" - Robyn Schneider | Wydawnictwo Otwarte

 Kiedy wydaje ci się, że to już koniec, właśnie wtedy możesz być... na początku wszystkiego.
Ezra Faulkner jest gwiazdą swojej szkoły: popularny, przystojny i dobrze zbudowany. Miał nawet zostać królem balu maturalnego. Ale to było zanim... Zanim dziewczyna go zdradziła, auto roztrzaskało mu kolano, jego dobrze zapowiadająca się kariera sportowa legła w gruzach, a przyjaciele zdobyli się jedynie na to, aby wysłać mu do szpitala kartkę z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.
Cassidy Thorpe to dziewczyna inna niż wszystkie. Zjeździła kawał świata, nocą wykrada się z gitarą na dach internatu, tańczy tak, jakby krótka chwila miała trwać wiecznie, i zna naprawdę dziwne słowa.
Spotkanie tej dwójki jest przypadkowe, ale zmieni ich życie na zawsze. Cassidy wciąga Ezrę do swojego niesamowitego świata, w którym nie ma końców – są tylko nowe początki.

Data premiery – 14 czerwca

 6. "Miłość, która przełamała świat" - Emily Henry | Wydawnictwo YA!

 Zaryzykować przyszłość, zanurkować w nieznane i zdobyć wymarzoną miłość.
Natalie spędza lato w swoim rodzinnym miasteczku w Kentucky. To ostatnie tak leniwe wakacje przed rozpoczęciem studiów. Dzień za dniem toczy się bez żadnych ciekawych wydarzeń, dopóki dziewczyna nie zacznie obserwować dziwnych rzeczy. Zielone drzwi do jej pokoju nagle stają się czerwone, znika ogród, który rozciągał się obok przedszkola. W miejscu miasteczka znikąd pojawiają się wzgórza. Natalie czuje, że dzieje się coś niepokojącego. Wtedy odwiedzą ją sympatyczna, ale tajemnicza postać, która ostrzega: "masz tylko trzy miesiące, aby go uratować". Następnej nocy Natalie spotyka na boisku szkolnym pięknego chłopca imieniem Beau, a czas i przestrzeń przestają dla niej istnieć. Istnieją tylko Natalie i Beau...
Przepiękna opowieść o słodko-gorzkim końcu dzieciństwa, gdy marzymy nie tylko o naszej przyszłości, lecz także o tysiącach dróg, którymi nie odważyliśmy się podążyć.

Data premiery – 14 czerwca


7. "Ogród małych kroków" - Abbi Waxman | Wydawnictwo Otwarte

 Minęły trzy lata, odkąd Lily w wypadku straciła męża. Udaje jej się normalnie funkcjonować, nawet odnosi sukcesy jako ilustratorka w wydawnictwie, jednak wciąż bardzo tęskni za ukochanym. Jak ognia unika nawiązywania nowych znajomości, a czas wolny spędza w towarzystwie córek i rozrywkowej siostry. Dlatego gdy w ramach przygotowań do nowego projektu firma wysyła ją na kurs ogrodnictwa, Lily zabiera rodzinę ze sobą. Dziewczyny świetnie się bawią, a jej udaje się na kilka chwil zapomnieć o tęsknocie.
Szybko okazuje się, że sadzenie roślin i pielenie grządek to nie tylko przyjemne hobby, ale też okazja, by spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i skonfrontować się z niewygodną prawdą o sobie samej.

Link do recenzji - klik
Data premiery – 14 czerwca


 8. "Szansa" - Vi Keeland | Wydawnictwo Kobiece

Liv Michaels jest na najlepszej drodze do szczęścia. W końcu otrzymała fantastyczną ofertę pracy i czuje, że spełnia się niemal na każdym polu. Vince „Niezwyciężony” Stone jest fantazją niejednej kobiety… Przystojny, niezwykle seksowny i pociągający zawodnik MMA wzbudza niemałe pożądanie. Choć nie wierzy w miłość, potrzeby kobiet przedkłada nad swoje… Przynajmniej w łóżku. Kiedy drogi Vince’a i Liv przecinają się, trudne do określenia napięcie wisi w powietrzu. Nieufność i zaskoczenie miesza się z niepohamowanym pożądaniem. Czy dziennikarka da seksownemu fighterowi szansę?

Data premiery – 16 czerwca


9. "Światło nie może zgasnąć" - Diane Chamberlain | Prószyński i S-ka

Czy warto strzec tajemnic za wszelką cenę?
Czy zemsta przynosi ulgę?
Czy można wybaczyć zdradę?
Doktor Olivia Simon kończy właśnie dyżur na pogotowiu. Mąż czeka na nią ze świąteczną kolacją. Od miesięcy między nimi się nie układa. Ona stara się ratować swoje małżeństwo, ale Paul nie ukrywa swojej fascynacji artystką Annie O'Neill. Olivię zatrzymuje jednak w pracy nagły przypadek. Kobieta postrzelona w klatkę piersiową, w której lekarka rozpoznaje piękną Annie O'Neill. Stan rannej jest krytyczny, dlatego Olivia decyduje się na natychmiastową operację. Mimo to Annie umiera.
Czy Olivia zrobiła wszystko, by ją uratować? To pytanie zadaje jej Paul, obsesyjnie zakochany w Annie. O to zapyta ją także Alec O'Neill, który widział w Annie idealną żonę i matkę. A czy sama Olivia pewna jest odpowiedzi? Stara się podążać śladami swojej rywalki, by zrozumieć fascynację swojego męża. Annie dopiero po śmierci pozwala bliskim zrozumieć, jaka była naprawdę. Poznają jej pilnie strzeżone tajemnice, które odmienią ich życie na zawsze.

Data premiery – 8 czerwca


10. "Woda, która niesie ciszę" - Brittainy C. Cherry | Wydawnictwo Filia

Ulotne chwile. Nasze życie jest tylko ich sumą. Niektóre są bolesne, pełne cierpienia. Inne piękne, pełne nadziei i przyszłych obietnic.
Miałam w życiu wiele ważnych, zmieniających, stawiających przede mną wyzwania chwil. Momentów, które przerażały i pochłaniały. Jednak największe z nich – najbardziej wzruszające i chwytające za serce – dotyczyły jego.
Miałam dziesięć lat, gdy straciłam głos. Skradziono dużą część mnie, a jedyną osobą, która naprawdę mnie słyszała, był Brooks Griffin. Stanowił światło moich mrocznych dni, był obietnicą jutra, dopóki jego samego nie spotkała tragedia. Dramat, który zatopił go w morzu wspomnień.
Oto historia chłopaka i dziewczyny, którzy kochali siebie nawzajem, ale nie kochali samych siebie. Opowieść o życiu i śmierci. O miłości i niedotrzymanych obietnicach. O chwilach.

Data premiery – 21 czerwca


11. "Leon" - Mons Kallentorft, Markus Lutteman | Wydawnictwo Rebis

Na filmie widać przerażonego chłopca uwięzionego w klatce, w jakimś pomieszczeniu pod ziemią. W tle, pod bezlitośnie odliczającym czas zegarem, jak mroczny, przypominający lwa cień, porusza się porywacz. Kiedy inspektor policji kryminalnej Zack Herry widzi transmitowany na żywo film, dociera do niego, jak straszliwy los czeka chłopca, jeśli nie zdążą odnaleźć go na czas. Równocześnie jednak Zack przegrywa walkę z nałogiem, a więź z Deniz, przyjaciółką i partnerką z pracy, zostaje zerwana. W mrocznym, zimnym Sztokholmie toczy się bezlitosna gra i Zack jeszcze nigdy nie otarł się tak blisko o śmierć.
"Leon" to niesamowicie wciągająca, niezależna kontynuacja chwalonego przez krytyków cyklu "Herkules". Powieść luźno inspirowana jest pierwszą pracą Herkulesa, pokonaniem lwa nemejskiego.

Data premiery – 13 czerwca


12. "Kłamca" - Nora Roberts | Wydawnictwo Edipresse

Gdy mąż Shelby Pomeroy ginie w tajemniczym wypadku, kobieta jest zrozpaczona. Wkrótce jednak poznaje straszliwą prawdę – Richard był oszustem i zdrajcą, a ich wspólne życie – jednym wielkim kłamstwem. Po jego śmierci Shelby wraz z córką wraca do domu w Tennessee i tam na nowo cieszy się wolnością. Pojawia się też promyk nadziei w postaci przystojnego stolarza Griffina Lotta.
Jednak nie wszystkich cieszy, że Shelby wróciła do miasteczka – wokół niej zaczynają ginąć ludzie. Trop prowadzi do Richarda i... jego wspólników. Co się stało z Richardem? Czy rzeczywiście nie żyje? Shelby uświadamia sobie, że wciąż nie może uchronić siebie i córki przed jego kłamstwami. Jak długo jeszcze nie mogą czuć się bezpieczne...
 
Data premiery – 14 czerwca


 13. "Córka wiatrów" - Magdalena Kordel | Wydawnictwo Znak

O przeszłości, która zmienia wszystko.
Nowa seria autorki bestsellerowego "Anioła do wynajęcia".
Życie Konstancji już raz legło w gruzach. Dzięki własnej sile i determinacji stanęła na nogach. Jest panią dużego majątku, ale trzyma się na uboczu, wiedzie spokojne, choć samotne życie. Jej powiernicą jest stara ochmistrzyni Pelasia.
Kiedy po wielu latach do jej dworu przyjeżdża Jan, Konstancja jest przekonana, że stoi za tym coś więcej niż chęć spotkania się z dawną miłością. Z niezwykłą siłą wracają wspomnienia i uśpione uczucia: rozpacz po śmierci męża, powstanie listopadowe, rozstanie z najlepszą przyjaciółką. Wizyta Jana sprawia, że Konstancja zaczyna inaczej patrzeć na otaczający ją świat i ludzi, dostrzega sprawy, które dotąd umykały jej uwadze. A to dopiero początek zmian. Co musi się stać, by jej życie wróciło do dawnego rytmu?
Pierwszy tom nowej serii "Wilczy dwór" Magdaleny Kordel to wciągająca opowieść o długo skrywanych tajemnicach, a także o sile więzi, magii wspomnień i meandrach uczuć. Dzięki niej przeniesiesz się do świata ponadczasowych emocji.
Data premiery – 14 czerwca


14. "Odległość między tobą a mną" - Jennifer Smith | Wydawnictwo Bukowy las

Odległość między dwojgiem ludzi liczy się w emocjach, a nie w kilometrach.
Owen mieszka w suterenie. Lucy na dwudziestym trzecim piętrze. Ale kiedy podczas fali upałów w Nowym Jorku wysiada prąd, odnajdują się po raz pierwszy: w windzie, która utknęła pomiędzy dziewiątym a dziesiątym piętrem. Oczekując na pomoc, zaczynają ze sobą rozmawiać. Krótki spędzony wspólnie czas odciska piętno. Choć los rzuca ich do Edynburga i San Francisco, do Pragi i do Portland, nie potrafią strząsnąć z siebie wspomnienia wspólnych chwil.
Lucy i Owen doświadczają radości – oraz bólu – pierwszej miłości, a ponieważ sami nie mogą przemierzać świata tam i z powrotem, powierzają to zadanie kartkom pocztowym. Udając się w osobne podróże w poszukiwaniu domu, przekonują się, że czasem to osoba, a nie miejsce sprawia, że zarzucamy gdzieś kotwicę.
Data premiery - 14 czerwca 
15. "Nothing less" - Anna Todd | OMG Books
Zmysłowa Nora coraz bardziej zaprząta myśli Landona. Niestety, dziewczyna stara się trzymać na dystans, uważa bowiem, że ich związek skazany jest na porażkę. Sytuację póbuje wykorzystać Dakota, która coraz bardziej żałuje decyzji o rozstaniu z chłopakiem. Kiedy spada na nią wiadomość o poważnej chorobie ojca, uświadamia sobie, że Landon to jedyna bliska jej osoba… Ale czy po tym, co między nimi zaszło, porozumienie jest jeszcze możliwe? Landon będzie musiał podjąć decyzję, która wpłynie na losy ich wszystkich: wrócić do swojej pierwszej miłości czy odkryć tajemnice Nory i pomóc jej w walce z dręczącymi ją demonami.

Data premiery - 14 czerwca


16. "Przyszłość Violt i Luke'a" - Jessica Sorensen | Wydawnictwo Zysk i s-ka

Przeznaczenie znów krzyżuje drogi Violet i Luke’a, a piętno przeszłości wciąż nie daje o sobie zapomnieć.
Luke Price i Violet Hayes nie widywali się przez kilka miesięcy, odkąd odkryli powiązanie matki Luke'a z morderstwem rodziców Violet. Ale gdy Luke wpada w kłopoty, grając w pokera z niewłaściwymi ludźmi, los postanawia połączyć ich na nowo. Ruszają do Vegas, by spróbować zarobić na dług Luke'a. Violet, spędzając czas z Lukiem, czuje się rozdarta. Nie wie, czy powinna z nim być. Nie może zaprzeczyć, że jej życie staje się lepsze, gdy w pobliżu jest Luke. Zaczyna się zastanawiać, czy powrót do Prestona nie był błędem. Wszystko zaczyna iść ku lepszemu, a ona otwiera się coraz bardziej przed Lukiem, lecz nagle odbiera telefon od detektywa, który nie tylko chce jej przekazać najnowsze wiadomości o Mirze Price i postępach w śledztwie, ale także powiadomić o tym, co się kryje za groźbami w SMS-ach. Wiadomość nie tylko wstrząsa nią, ale też daje do myślenia, jakimi ludźmi w rzeczywistości byli jej rodzice. Violet zaczyna się zastanawiać, czy będzie w stanie jeszcze komukolwiek zaufać.

Data premiery - 12 czerwca


17. "Bad mommy. Zła mama" - Tarryn Fischer | Wydawnictwo SQN

Jak daleko się posuniesz, aby zawładnąć czyimś życiem?
Wciągający, pełen intryg i obsesyjnej miłości thriller psychologiczny.
Jolene i Darius Avery są szczęśliwą parą i rodzicami kilkuletniej Mercy. Pewnego dnia do sąsiedniego domu wprowadza się tajemnicza Fig. Szybko zaskarbia sobie sympatię młodego  małżeństwa i staje się powierniczką Jolene.
Z czasem zachowanie Fig zaczyna być coraz bardziej niepokojące – kobieta gromadzi w domu rzeczy identyczne jak u przyjaciółki, kupuje takie same ubrania, a na Instagramie publikuje zdjęcia Dariusa. Czy prawdziwym obiektem jej zainteresowania jest Jolene, jej przystojny mąż, czy mała Mercy? A może chciałaby mieć ich wszystkich?
Tarryn Fisher nakreśliła niezwykle intrygujące portrety psychologiczne bohaterów. W jakim stopniu ich motywacje są szczere? A może wszystko, co pokazują otoczeniu, to perfekcyjnie wyreżyserowany spektakl?

Data premiery - 14 czerwca

18. "Chłopak, który o mnie walczył" - Kirsty Moseley | Wydawnictwo HarperCollins

Czasem musisz odejść…
Rozstanie z Jamiem było dla Ellie najtrudniejszą rzeczą, z jaką musiała się zmierzyć. Rozpoczęła nowe życie, w nowym miejscu, u boku nowego mężczyzny. Tragedia rodzinna zmusza ją jednak do powrotu do domu. Ellie jest przekonana, że wyleczyła
się z Jamiego – zapomniała o namiętności i złamanym sercu. Jednak gdy tylko się spotykają, ich miłość odnawia się ze zdwojoną siłą.
Czasem zostajesz i walczysz…
Jamie wie, co to ból. Doświadczył go, walcząc o życie w więzieniu. Ale nic nie może się równać z bólem, jaki czuł, gdy Ellie wyjechała. Gdy niespodziewanie wróciła, Jamie nie zamierza jej już nigdy stracić.
Ellie nadal kocha Jamiego, ale nie może się pogodzić z jego przeszłością. A on ma groźnych wrogów, którzy wykorzystają każdą okazję, żeby go dopaść.

Data premiery - 14 czerwca

19. "Pakistańska córka" - Maria Toorpakai | Wydawnictwo SQN

"Nazywam się Maria Toorpakai Wazir. Pochodzę z jednej z najbardziej niebezpiecznych części Pakistanu. Mój dom to siedziba talibów. Kobiety wiodą tu bardzo nieszczęśliwe życie…"
Tam, gdzie się wychowała, dla kobiet wszystko jest „haram” – zakazane: edukacja, słuchanie muzyki, opuszczanie domu bez towarzystwa mężczyzny, wybór ubrania, własne poglądy… Od najmłodszych lat dziewczynki są uległe i posłuszne. Ale nie Maria.
Przejmująca historia dziewczyny, która wygrała pojedynek z islamskim fanatykami i dziś walczy o to, by świat poznał los zniewolonych kobiet.

Data premiery - 14 czerwcaNa co czekam? Powiem tak. Nie mam żadnej, którą bym musiała kupić i koniec kropka nic mnie więcej nie obchodzi. Każda z nich na swój sposób mnie intryguje i każda bym chciała kiedyś przeczytać. Ale bez spiny :D Niektóre są którąś częścią z cyklu, więc też minie zanim do nich dojdę ;P

A wy na jakie czekacie? :D Piszcie w komentarzach, chętnie się dowiem ^^

Pozdrawiam!

60 komentarzy:

 1. Hej! Jestem ciekawa dlaczego tak dużo premier jest 14 czerwca, uwzięli się na ten dzień :) najbardziej nie mogę się doczekać Lokatorki i początek wszystkiego :)
  Super post! Obserwuje, i zapraszam do mnie!

  Buziaki,
  czytane-przy-herbacie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdym miesiącu dziwnym trafem zdarza się dzień, w którym jest najwięcej premier :D Lokatorka też mnie intryguje ^^
   Dziękuję! :D

   Usuń
 2. "Światło nie może zgasnąć" i "Bad mommy" to dwa tytuły, które muszę poznać za wszelką cenę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam z niecierpliwością na Początek wszystkiego i Nothing less :)

  Pozdrawiam Agaa
  http://ilovetravelingreadingbooksandfilms.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Taak mamy duzo premier nowych, którymi sama też jestem zainteresowana. Kiedy to wszystko przeczytać? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie - kiedy? Przydałby się sposób na wydłużenie doby :D

   Usuń
 5. "Przyszłość Violet i Luke'a" to książka, na którą z niecierpliwością czekam. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też :D Ale najpierw przydałoby się przeczytać pierwszą część ;P

   Usuń
 6. Też czekam na Miłość, która przełamała świat. Myślałam, że to będzie tyle u mnie jeśli chodzi o czerwcowe premiery, ale przypomniałaś mi, że wychodzi jeszcze Początek wszystkiego! A do tego zainteresowałaś mnie Bad Mommy xd

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo super! Ciesze się, że na coś się przydałam :D

   Usuń
 7. "Początek Wszyskiego" i "Loaktorka" są świetne :) Polecam!
  A teraz właśnie czytam Bad Mommy i zapowiada się kolejna genialna premiera :)
  A najbardziej czekam na książkę "Woda, która niesie ciszę" :)

  Pozdrawiam! Goszaczyta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okay, będę pamiętać :D Ja właśnie jeszcze nawet pierwsze części z tej serii nie czytałam, muszę to nadrobić ;P

   Usuń
 8. Lokatorkę chciałabym bardzo przeczytać. Intryguje mnie tez powieść pani Yoon, a bardzo spodobało mi się Ponad Wszystko. Nie mogę się doczekać!

  http://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też te dwie książki mnie całkiem,całkiem intrygują :D

   Usuń
 9. Z pewnością przeczytam "Wodę, która niesie ciszę", " Słońce też jest gwiazdą", "Wszystko, co w tobie kocham", "Odległość miedzy tobą a mną" i może "Lokatorkę". A sądziłam, że w czerwcu będzie trochę luźniej. No nic... mam nadzieję, że w lipcu zaoszczędzę ;)
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że w lipcu będzie równie dużo, jeśli nie więcej premier ;P Wakacje, czyli więcej będą ludzie czytać ;D

   Usuń
 10. W czerwcu wychodzi tyle cudownych książek! Większość, które wymieniłaś chciałabym przeczytać :D

  http://pomiedzyrozdzialami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko kiedy znajdziemy na to czas :D I pieniądze XD

   Usuń
 11. Jestem teraz tak bardzo spłukana a ty przedstawiasz tyle cudowności. Chyba muszę zacząć omijać tego typu posty szerokim łukiem. :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Tyle nowości, że nawet nie wiem, po którą książkę mam sięgnąć. Dlaczego książki są takie drogie? W przeciwnym razie kupiłabym prawie wszystkie z nich. Najbardziej ciekawi mnie "Słońce też jest gwiazdą" oraz "Zła mama". Mam nadzieję,że uda mi się je dopaść.
  Pozdrawiam xx
  http://slowoposlowie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie to zastanawia XD Mogłyby być tańsze :D Trzymam kciuki, żeby ci się udało :D

   Usuń
 13. Szczerze mówiąc jakoś mnie nic nie zainteresowało :D ostatnio jestem strasznie wybredna jeśli chodzi o książki i sama właściwie nie wiem co chcę czytać, ale nie wykluczam, że dostanę nagle jakiegoś olśnienia i kupię coś z tej listy :D

  litery-na-papierze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie też dobrze :D Będziesz mogła kupić coś, co od dawna chcesz przeczytać :D

   Usuń
 14. Tyle ciekawych tytułów, a tak mało czasu na czytanie... :/

  Pozdrawiam.
  Kasia z Ebookowych recenzji
  http://ebookowe-recenzje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam upatrzone kilka tytułów z nowości, więc teraz pewnie kurier będzie często pukał do mich drzwi.
  Mam nadzieję, że "Zła mama" szybciutko znajdzie się na mojej półce.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 16. Mój portfel już płacze, naprawdę. Jest tak dużo nowych książek w czerwcu, że nie wiem co kupić jako pierwsze.
  Najbardziej jednak czekam na "Początek wszystkiego" i "Miłość, która przełamała świat".

  OdpowiedzUsuń
 17. Wow, sporo tytułów. :) Mnie zainteresował tylko jeden. Nie będę oryginalna, chodzi o "Lokatorkę". Nie ma to jak dobry kryminał. ;)
  https://cienwiatru.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zazwyczaj tego gatunku nie czytam, ale też bym chciała przeczytać ta książkę :D

   Usuń
 18. Ja czekałam na "Nowy dom na Wyrębach" Stefana Dardy, ale już mam przedpremierowo od życzliwego Autora :) I zachłannie czytam, odrzuciwszy w kąt wszystko inne :P
  Poza tym czekam niecierpliwie na trzeci tom "Odrodzonego królestwa" Elżbiety Cherezińskiej :)
  U Ciebie dwa interesujące mnie mocno tytuły "Początek wszystkiego", oraz " Ogród małych kroków" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo to super! :D "Ogród małych kroków" polecam ^^

   Usuń
 19. Najbardziej ciekawi mnie "Lokatorka" i Chamberlain. :)

  OdpowiedzUsuń
 20. "Bad Moomy" i "Lokatorka" to mój must have :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też bym chciała je przeczytać :D

   Usuń
 21. "Chłopak, który o mnie walczył" jest też w czerwcu? OMG, będę biegła do księgarni, bo przecież poprzednią cz. urwali w połowie.

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja czekam na początek wszystkiego i oczywiście że chłopak, który o mnie walczy już nie mogę się doczekać aż przeczytam tą książkę poprzednia była genialna mój blog

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja właśnie chciałabym najpierw przeczytać pierwszą część Chłopaka :D

   Usuń
 23. "Wszystko co w tobie kocham" zamówiłam już razem z poprzednią częścią, czekam niecierpliwie :).
  Kusi mnie także "Początek wszystkiego", okładka jest bajeczna.
  "Woda, która niesie ciszę" to mój must have, jednak trochę poczekam i kupię go później, zawsze po jakimś czasie trafiam na książki z serii "Żywioły" 40 % taniej.
  Ciekawi mnie "Leon", jednak to druga część cyklu i nie wiem, czy się połapię w tej bez znajomości pierwszej.
  "Przyszłość Violet i Luke'a" bardzo chciałabym przeczytać, lubię książki Jessici.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, ta okładka prześliczna :D Na Internecie wszystkie książki po jakimś czasie idzie kupić dużo taniej ^^ Tez lubię książki Jessici :D

   Usuń
 24. Mnóstwo fantastycznego zaczytania się szykuje, każdy znajdzie coś dla siebie na czerwcowe przygody czytelnicze. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 25. Na kilka z nich nie mogę się doczekać! 😍

  http://zofiawkrainieksiazek.blogspot.gr

  OdpowiedzUsuń
 26. "Lokatorka" i "Ogród małych kroków" to dwie najbardziej wyczekiwane przeze mnie nowości:) Już je zamówiłam, razem z "Czarnymi narcyzami" Puzyńskiej, na które też bardzo czekam:) Pozdrawiam
  https://slonecznastronazycia.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokatorka mnie również nawet, nawet intryguje :D A Ogród jest świetny :D

   Usuń
 27. Tyle cudownych premier, a tak mało pieniędzy i czasu. Może w wakcje znajdę czas i kasę na "małe" zakupy. ;') Ogród małych kroków miałam okazję przeczytać i bardzo mi się podobał, teraz muszę kupić go w wersji papierowej. W twoim zestawieniu zabrakło jeszcze "Dziedzictwa" Ann Patchett, które jest genialne!
  Pozdrawiam
  Magda z
  pages of reader

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Premier przybywa, a w portfelu ubywa xD Tez planuję małe zakupy w wakacje :D Nie słyszałam o tej książce, ale dzięki za info ;D

   Usuń

Hej! Zostaw proszę po sobie jakiś ślad ♥ Każdy jeden komentarz to dla mnie wielka motywacja ♥ A jeśli spodobał Ci się mój blog to zaobserwuj, by być na bieżąco z postami :*
Nie zapomnij zostawić adresu do swojego bloga - z chęcią zajrzę ♥