#conowego, czyli majowe zapowiedzi


Łołołołoł... Halo czasie przystopuj trochę. Przecież dopiero co było Prima Aprilis a tu 1. maj? Jak?! Kiedy?!
Wydawnictwa coś w maju poszalały :D Sporo nowości, oj sporo ^^ Nie przedłużając, zapraszam na zestawienie kilku majowych premier ;D

 1. Confess” - Colleen Hoover | Wydawnictwo Otwarte
    Niewypowiedziane pragnienia, bolesna przeszłość i głęboko skrywane grzechy są dla Owena największą inspiracją. Utalentowany malarz kolekcjonuje anonimowe wyznania i przenosi je na płótno, zamieniając słowa w obrazy, w których ukrywa też własne tajemnice.
  Auburn pojawia się w jego galerii akurat wtedy, gdy Owen szuka asystentki. Dziewczyna od kilku lat walczy o odzyskanie normalnego życia i desperacko potrzebuje pieniędzy. Zakochanie się w przystojnym malarzu nie jest częścią jej planu, ale przekorne przeznaczenie stawia na swoim. Wydaje się, że Owen jest dla niej szansą na znalezienie ukojenia i wsparcia, a ona dla niego natchnieniem i nowym kolorem w autoportrecie.
  Wzajemne uczucie dodaje życiu barw, jednak tajemnice zaczynają tworzyć rysy na ich związku. Auburn odkrywa, że przeszłość ukochanego może odebrać jej to, co dla niej najważniejsze. Głos serca podpowiada jednak, że miłość wymaga największych poświęceń.

  Data premiery – 10 maja
  Nie ukrywam - na "Confess" czekam najbardziej *.* I cudownie, że Otwarte zdecydowało się na dwie wersje :D Którą okładkę wolicie? :D Ja właśnie się nie umiem zdecydować, bo obie piękne <3

 2. Franco” - Kim Holden | Wydawnictwo Filia

  Franco Genovese jest perkusistą w światowej sławy amerykańskim zespole Rook. Chłopak ma wszystko. Zabójczy uśmiech, tatuaże, talent, ostry dowcip. A przy tym wszystkim serce ze złota.
  Wiedzie dobre, stabilne, nieskomplikowane życie.
  Jednak wieczór spędzony w niepozornym barze w Los Angeles wszystko to zmienia.
  Do jego świata wkracza Gemma Hendricks.
  Pochodząca z północnej Anglii, odnosząca sukcesy młoda pani architekt. Właścicielka uroczego uśmiechu, ciętego języka i nad wyraz ufnego serca.
  Natychmiast coś ich do siebie przyciąga.
  Gemma i Franco z miejsca się zaprzyjaźniają.
  Ich znajomość nie potrwa długo, ponieważ kiedy za kilka dni wrócą do domów, rozdzielą ich tysiące kilometrów.
  A może coś się zmieni?
  Gemma ma pewne bliskie sercu marzenie.
  Gdy Franco postanowi pomóc dziewczynie w spełnieniu go, wszystko może wywrócić się do góry nogami.
  Czy ich przyjaźń będzie miała szansę przerodzić się w miłość? A może wszystko pójdzie w zapomnienie?
  Data premiery – 24 maja

  Okay, przyznaję - na "Franco" czekam równie mocno jak na "Confess" <3

 3. Chłopak z innej bajki” - Kasie West | Wydawnictwo Feeria Young
  Caymen ma 17 lat i po szkole pracuje w należącym do jej mamy nieco dziwacznym sklepie z porcelanowymi lalkami i specjalizuje się w sarkastycznym podejściu do życia, szczególnie wobec bogaczy. Lata obserwacji zamożnych ludzi zza lady i życiowe doświadczenia mamy nauczyły ją, że nie można im ufać, a do tego są zblazowani, nieuprzejmi i przekonani, że cały świat powinien leżeć u ich stóp. Gdy do sklepu trafia Xander, wysoki, przystojny i na swój sposób uroczy, ale najwyraźniej obrzydliwie bogaty, od razu widać, że jest z totalnie innej bajki. Caymen co prawda znajduje z nim wspólny język, ale jest przekonana, że jego zainteresowanie nie potrwa długo. Gdy Xandrowi niemal udaje się ją do siebie przekonać, dziewczyna odkrywa, że pieniądze grają w ich związku o wiele większą rolę, niż sądziła. Na ich wspólnej drodze piętrzą się przeszkody... czy ostatecznie trafią razem do tej samej bajki?
   Data premiery – 10 maja

    
  4. „Lato Eden” - Liz Flanagan | Wydawnictwo IUVI

    "Lato Eden", pełna napięcia i emocji opowieść o przyjaźni, stracie, zdradzie i odkrywaniu własnej tożsamości, porusza do głębi i nie pozwala o sobie zapomnieć.
  Ten dzień zaczął się normalnie. Wstałam, zrobiłam sobie kreski eyelinerem, naciągnęłam rękawy na tatuaże i poszłam do szkoły.Brzmi znajomo?
  Wkrótce jednak okazało się, że to nie będzie zwykły dzień…
  Nieśmiała gotka Jess i śliczna, uwielbiana przez wszystkich Eden są niemal nierozłączne. Wiedzą o sobie wszystko. Nagle Eden znika, a Jess wie, że musi ją odnaleźć. Postanawia poszukać wskazówek, idąc śladami spędzonego wspólnie lata, podczas którego wiele się w życiu przyjaciółek zmieniło. Ta wycieczka w przeszłość zmusza Jess do przyjrzenia się z bliska wielu tajemnicom: sekretom, które Eden ukrywała przed nią, ale też sprawom, które sama zataiła przed Eden. Do Jess dociera, że chyba jednak nie znają się tak dobrze, jak jej się wydawało…
  Przed Jess coraz więcej znaków zapytania, a zegar tyka – prawdopodobieństwo odnalezienia Eden żywej spada z minuty na minutę.
  Czy zdąży na czas? 
  Data premiery – 10 maja 

  5. „Do zobaczenia nigdy” - Eric Lindstrom | Wydawnictwo YA!
  Zaskakujący debiut literacki o niewidomej nastolatce.
  Zasada numer 1: nie traktuj jej inaczej tylko dlatego, że jest niewidoma.
  Zasada numer 2: jeśli ją oszukasz, nie będzie drugiej szansy.
  Parker Grand jest niewidoma. Straciła mamę w wypadku samochodowym, jej ojciec popełnił samobójstwo a Scott – były chłopak – zawiódł zaufanie. To całkiem sporo jak na jedną nastolatkę… Parker stara się być twardą dziewczyną. Kiedy nie biega swoją ulubioną trasą biegową, zajmuje się sercowym wsparciem i udzielaniem porad życiowych nieco zagubionym szkolnym przyjaciołom. Robi wszystko, żeby nie płakać, ale nie może już dłużej udawać, że nic złego się nie stało. Szczególnie, że kiedy w końcu zrozumie, co tak naprawdę przytrafiło się jej ojcu i dlaczego Scott tak się zachował, odkryje prawdę o tym, że nie wszystkie rzeczy są takimi, na jakie wyglądają…
  Wzruszająca, szczera i mocna opowieść o przyjaźni, dorastaniu, tolerancji i żałobie po stracie, która może przynieść tylko ukojenie. 
  Data premiery – 24 maja
  Można już zamawiać ;) - http://www.empik.com/do-zobaczenia-nigdy-lindstrom-eric,p1141168738,ksiazka-p

  6. „Wiatrodziej” - Susan Dennard | Wydawnictwo SQN
  Życie Merika nie jest łatwe. Niedawno stracił najlepszego przyjaciela, a do tego właśnie spłonął mu okręt. Za wszystkim stoi jego siostra Vivia, która chce się pozbyć młodego księcia i zasiąść na tronie. Na domiar złego Czaroziemie właśnie stają w obliczu wojny. Świat znany Merikowi bezpowrotnie odchodzi w przeszłość.
   Safi i Iseult wpadły w nie mniejsze kłopoty. Znowu zostały rozdzielone i nie wiadomo, czy jeszcze kiedykolwiek się spotkają. Safi towarzyszy cesarzowej, a po piętach depczą im piekielni bardowie. Każdy chce mieć potężną prawdodziejkę po swojej stronie, bowiem jej moc może zdecydować o powodzeniu w rozgrywkach politycznych. Z kolei Iseult po raz kolejny musi się zmierzyć z okrutnym krwiodziejem. A może powinna mu zaufać?
  Data premiery – 10 maja
   
  Miałam już okazję przeczytać "Wiatrodzieja" i gorąco polecam <3 (link do recenzji)


  7. „Wszystkie twoje marzenia” - Agata Czykierda – Grabowska | Wydawnictwo OMGBooks
   Kiedy Kamil poznaje Maję, ta planuje właśnie wrzucenie swojego starego opla do Wisły. Pełna energii i mająca ogromny apetyt na życie dziewczyna od początku fascynuje przystojnego studenta, ale też od razu wyraźnie stawia granicę: Obiecaj mi, że się nigdy we mnie nie zakochasz. Początkowo Kamil nie widzi w tym nic złego. Dopiero przeprowadził się do Warszawy, zaczął studia. Mogą być kumplami z akademika. Albo przyjaciółmi. Albo friends with benefits... Ale czy taka relacja jest w ogóle możliwa? Skoro są tylko przyjaciółmi, to dlaczego Kamil ma ochotę rozszarpać każdego faceta, który zbliży się do Mai? I jaka tajemnica nie pozwala Mai na planowanie przyszłości? 
   Data premiery – 10 maja

   8. „Tysiąc pocałunków” - Tillie Collie | Wydawnictwo Filia

   Wyobraź sobie, że otrzymujesz tysiąc małych karteczek i masz wypełnić je najpiękniejszymi momentami swojego życia…Jeden pocałunek trwa chwilę. Tysiąc pocałunków może wypełnić całe życie.
   Chłopak i dziewczyna. Uczucie powstałe w jednej chwili, pielęgnowane później latami. Więź, której nie był w stanie zniszczyć ani czas, ani odległość. Która miała przetrwać już do końca. A przynajmniej tak zakładali.
   Kiedy siedemnastoletni Rune Kristiansen wraca z rodzinnej Norwegii do sennego miasteczka Blossom Grove w stanie Georgia, gdzie jako dziecko zaprzyjaźnił się z Poppy Litchfield, myśli tylko o jednym. Dlaczego dziewczyna, która była drugą połową jego duszy i przyrzekła wiernie czekać na jego powrót, odcięła się od niego bez słowa wyjaśnienia?
   Serce Rune’a zostało złamane, gdy dwa lata temu Poppy przestała się do niego odzywać. Jednak, gdy chłopakowi przyjdzie odkryć prawdę, jego serce rozpadnie się na nowo.
    Data premiery – 17 maja

   9. „Żerca” - Katarzyna Berenika Miszczuk | Wydawnictwo W.A.B.
    
   Solidna dawka humoru, słowiańskich wierzeń i babskiej przyjaźni! Kolejny – i nie ostatni – tom bestsellerowego cyklu "Kwiat paproci".Gosi udało się przeżyć Noc Kupały, ale kłopoty się nie skończyły. Młoda szeptucha zaciągnęła u Swarożyca dług, którego spłata z pewnością nie będzie przyjemna. W dodatku Mieszko przepadł bez śladu, a w wiosce pojawił się nowy, młody żerca, który chętnie pocieszyłby tęskniącą za ukochanym Gosię... Gdy wydaje się, że gorzej być nie może, w okolicy pojawia się tajemniczy myśliwy, który poluje na istoty nadprzyrodzone, a rusałka Sława, przyjaciółka Gosi, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Tego już za wiele! Mimo że szeptucha zawiodła się na Sławie, żaden mężczyzna nie będzie mieszał się w babską przyjaźń! Gosława pokaże mu, gdzie raki zimują. Choćby miała zginąć (ale wolałaby jednak nie).

   Data premiery – 10 maja

   10. „Królewska klatka” - Victoria Aveyard | Wydawnictwo Moondrive/Otwarte

   Mare jest pilnie strzeżonym więźniem zdanym na łaskę i niełaskę Mavena. Dręczą ją wspomnienia własnych błędów, a działanie Cichego Kamienia pozbawia ją mocy. Buntowniczka staje się dziewczyną bez błyskawic. Jednak i Maven otoczony jest wrogami. Z trudem utrzymuje kontrolę nad krajem oraz swoim więźniem. Mare czuje, że mimo nienawiści, którą żywi do Mavena, jest on prawdopodobnie jej jedyną szansą na przeżycie, zwłaszcza że Evangeline dąży do jak najszybszej egzekucji Czerwonej Królowej. Tymczasem Nowi i Czerwoni przygotowują się do wojny, bo nie chcą już dłużej pozostawać w ukryciu. Jest z nimi książę Cal, którego nic nie powstrzyma przed ratowaniem Mare.
   Kto rozświetli drogę buntowników, jeśli dziewczyna od błyskawic straci swoją moc? Już wkrótce ogień ogarnie wszystko i spali bezpowrotnie Nortę, jaką Mare znała. 

   Data premiery – 24 maja


   11.  "Wszystko wina kota!" - Agnieszka Lingas - Łoniewska | Wydawnictwo Novae Res

   Czasami życie pisze najlepsze scenariusze!
   Romantyczna komedia omyłek.
   Bestsellerowa pisarka, Lidia Makowska, od lat tworzy popularne wśród kobiet powieści, wydając  je pod pseudonimem Róża Mak. Właśnie kończy pisać kolejną książkę i już zaczyna się martwić, co tym razem zarzuci jej Jack Sparrow – czołowy bloger bezlitośnie punktujący niedociągnięcia wszystkich poprzednich powieści.
   Jednocześnie Lidia, namawiana przez agentkę i przyjaciółkę, Karolinę, przygotowuje się do telewizyjnego wywiadu, aby ujawnić wszystkim fanom swoją prawdziwą twarz. Żąda jednakże, aby wywiad poprowadził Jack, który jako krytyk literacki także występuje incognito.
   „Wszystko wina kota!” to ciepła i optymistyczna historia o zaufaniu i przyjaźni, a także o tym, jak cienka może być granica dzieląca dwa pozornie odległe światy.

   Data premiery - 24 maja


   12.„Czerwień rubinu” - Kierstin Gier | Wydawnictwo Media Rodzina

    Nastoletnia Gwen odkrywa, że jest posiadaczką genu podróży w czasie. Przyjdzie jej się zmierzyć z zadaniami przekraczającymi jej epokę, a także... z miłością!

   Data premiery – 24 maja   13. „Zimowy monarcha” - Bernard Cornwell | Wydawnictwo Otwarte

   Pierwszy tom "Trylogii arturiańskiej"."Zimowy monarcha" Bernarda Cornwella mistrzowsko łączy klasyczną legendę i opowieść o nieustraszonym Arturze z emocjonującą historią walk o władzę rozgrywających się w tajemniczych, mrocznych czasach.
   Gdy król Brytanii Uther żegna się z życiem, państwo ogarnia anarchia i nastaje niebezpieczny czas wewnętrznych podziałów. Armie saskie szykują się do najazdu na pogrążającą się w chaosie Brytanię.
   Tylko Artur może powstrzymać saksońską furię i zapobiec upadkowi kraju. Jego dłoń dzierży wyjątkowy miecz – Excalibur, dar od czarownika Merlina, ale jego waleczne serce przepełnia miłość do Ginewry piękniejszej od wszystkich kwiatów. Czy przeznaczeniem Artura będzie zwycięstwo?
    Data premiery – 24 maja

   14. „Deniwelacja” - Remigiusz Mróz | Wydawnictwo Filia

   Gdzie jest Wiktor Forst?To pytanie zadają sobie zakopiańscy śledczy, gdy topniejący w Tatrach śnieg odsłania makabryczny widok na zboczach Giewontu. Odnalezione zostają zwłoki grupy kobiet, których za życia nic ze sobą nie łączyło.
   Żadna wycieczka nie zaginęła zimą na szlakach, a wszystkie ofiary wypadków w górach zostały odnalezione. W dodatku na ciałach nie ma żadnych śladów świadczących o tym, by doszło do zabójstw. Kiedy w Zakopanem znikają jednak kolejne kobiety, nie ma wątpliwości, że na Podhalu pojawił się seryjny zabójca.
   Policja odkrywa ślad prowadzący do Wiktora Forsta. Problem polega na tym, że nikt nie wie, gdzie od roku przebywa były komisarz…
    Data premiery – 10 maja

    15. "Lirogon" - Cecelia Ahern | Wydawnictwo Akurat

    W południowo-zachodniej Irlandii, w dziewiczej okolicy, głęboko w lesie mieszka samotna młoda kobieta, Laura. Jest obdarzona niespotykanym talentem. Niezwykły dar polega na umiejętności naśladowania rozmaitych dźwięków. Za sprawą zaskakującego zbiegu okoliczności, Laura staje się telewizyjną celebrytką. Czy wielka miłość, która równocześnie pojawiła się w jej życiu, uchroni ją przed pułapkami i niebezpieczeństwami czyhającymi w bezwzględnym świecie? „Lirogon” to przemyślana, głęboko poruszająca historia miłosna. Historia dzikiego serca, które bije w każdym z nas.

    Data premiery - 10 maja    Naprawdę sporo tych premier w maju :D  I większość to takie, które muszę mieć <3
    A wy ja które pozycje czekanie? Piszcie w komentarzach ;D

    Pozdrawiam!   66 komentarzy:

   1. Confess, Chłopak z innej bajki, Tysiąc pocałunków❤❤

    OdpowiedzUsuń
   2. Ja również najbardziej czekam na "Confess" <3

    OdpowiedzUsuń
   3. Uff, na szczęście nie czekam jakoś szczególnie na te majowe premiery! Maj będzie więc czasem zmniejszania domowego stosu! :)
    aga-zaczytana.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
   4. Maj ma tyle wspaniałych nowości, z przyjemnością zgarnęłabym wszystkie :D "Confess" chcę przeczytać, chociaż jak zwykle najpierw obejrzałam serial.. "Chłopak z innej bajki" ♥

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja chciałam obejrzeć serial, ale po dwóch odcinkach stwierdziłam, że może jednak poczekam na książkę :D

     Usuń
   5. Zaciekawiła mnie książka "Lato Eden"! Poza tym czekam na "Tysiąc pocałunków", "Czereśnie zawsze muszą być dwie", "Uciekająca narzeczona" i kilka innych :).

    OdpowiedzUsuń
   6. Właśnie zaczęłam czytać Wiatrodzieja <3 Paula, on jest przepiękny! W sensie okładka, nie wiatrodziej xD
    Czekam na Confess, Trylogie Czasu raczej zakupię już kiedy wyjdzie cała, bo czytałam wszystkie części ale nie mam własnych książek ;(
    Zastanawiam się też nad Franco ;)
    No i oczywiście ostatni tom Czerwonej Królowej!
    Buziak 💋
    Q.

    Otwórz Drzwi do Innego Wymiaru :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hahaha xD Oj tak, okładka jest boska :D
     Ja Trylogii Czasu jeszcze nie czytałam i chciałabym, aczkolwiek nie pili mnie XD Maj zapowiada się bardzo ciekawie :D

     Usuń
   7. Nie wiem, czy wiesz, ale "Zimowy monarcha" to reedycja. Czytałam całą trylogię i jest to naprawdę dobry kawałek literatury. Fajnie, że Znak da mu szansę, by dotarł do nowych czytelników.
    Pozdrawiam
    #LaurieJanuary

    OdpowiedzUsuń
   8. ,,Confess" też nie mogę się zdecydować, ale bardziej chyba ku mnie przemawia ta z kobietą i mężczyzną, jest taka romantyczna i ma taki cudowny klimat, choć tej drugiej też niczego nie brakuje :) ,,Chłopak z innej bajki" chcę przeczytać <3 A ,,Wiatrodzieja" już nie mogę się doczekać, aż zacznę czytać! <3

    Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♥
    Szelest Stron

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja właśnie nie wiem, która mi się bardziej podoba XD Obie mają w sobie to coś :D Czekam na recenzje tych książek u Ciebie! :D

     Usuń
   9. Ten miesiąc jest jednym z najlepszych pod względem nowości mój blog

    OdpowiedzUsuń
   10. O matko! Wydawnictwa zwariowały! Tyle dobroci wyjdzie 🙈😍

    OdpowiedzUsuń
   11. W sumie to ciekawi mnie tylko Czerwień rubinu z twojego zestawienia i bardzo chętnie bym go przeczytała, bo chciałbym przekonać się czy książka jest rzeczywiście tak fantastyczna jak o niej mówią. :)
    Pozdrawiam! :)
    recenzjeklaudii.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Również jestem jej ciekawa, aczkolwiek nie na tyle, żeby zaraz w dzień premiery pędzić do księgarni :D

     Usuń
   12. Confess! :) i Zimowego monarchę też bym chętnie przeczytała. A resztę, na którą czekam, wrzuciłam na bloga w osobnej notce:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja również :D Ale Confess muszę obowiązkowo kupić <3 Okay ;D

     Usuń
   13. Ja czekam na Mroza :). Ciekawi mnie jeszcze nowa ksiażka Pauli Hawkins, której nie ma w Twoim zestawieniu. Mam nadzieje, że Zapisane w wodzie nie podzieli losu Dziewczyny z pociągu. Czekam również na nowe wydanie Anestezji Thomasa Arnolda :).

    Pozdrawiam, a w wolnej chwili zapraszam do siebie zakladkadoksiazek.pl

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A tak, faktycznie, coś słyszałam, że ma być nowa książka tej autorki :D

     Usuń
   14. Czekam na "Confess" i "Królewską klatkę". Cudowny pomysł z wydaniem w dwóch wersjach okładkowych, ja wciąż nie mogę się zdecydować, ktorą wybrać, bo obie to małe cuda. Ale chyba skłaniam się powoli ku białej :)
    Pozdrawiam,
    Zagubiona w słowach

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, cudowny <3 Ja też nie mogę się zdecydować, obie przepiękne <e

     Usuń
   15. "Do zobaczenia nigdy" wydaje się naprawdę uroczą książką. Chciałabym ją przecztać.

    https://weruczyta.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
   16. Z wymienionych przez Ciebie książek czekam na "Confess", "Franco", Tysiąc pocałunków", "Wszystkie twoje marzenia" oraz na "Chłopaka z innej bajki: :)

    OdpowiedzUsuń
   17. Tyle cudowności! Z pewnością przeczytam "Confess", "Chłopaka z innej bajki", ""Franco", "Zercę", "Tysiąc pocałunków" i "Zimowego monarchę".
    A miejsca na półkach brak :/ Dobrze, że jest czytnik ;)
    Pozdrawiam!
    houseofreaders.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Książek coraz więcej, a miejsca i kasy coraz mniej xD Niestety ;P

     Usuń
   18. "Confess" miałam już okazję przeczytać i zdecydowanie jest na co czekać :)
    A czekam na "Franco" <3 i "Najmroczniejszy sekret" :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oo to zazdroszczę <3 Nie słyszałam wcześniej o tej drugiej książce, muszę obczaić :D A na Franco również czekam <33

     Usuń
   19. Bardzo chętnie poznałabym "Lato Eden"- zapowiada się przepiękna historia.

    OdpowiedzUsuń
   20. Wiele ciekawych lektur się szykuje :)

    OdpowiedzUsuń
   21. Kurcze kolejne cudowne premiery, a ja naprawdę nie mam już pieniędzy na nowe książki.:/

    OdpowiedzUsuń
   22. "Królewska klatka" ♥
    wojciechowska-olaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
   23. Ja czekam tylko na dwie z wyżej wymienionych... Maj to uczta dla nas, książkoholików :)

    OdpowiedzUsuń
   24. Bezapelacyjnie nie mogę się doczekać "Żercy". Cykl "Kwiat Paproci" pokochałam całym sercem od pierwszego tomu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja jeszcze tej serii nie czytałam, ale jestem jej bardzo ciekawa :D

     Usuń
   25. Czekam na chłopaka z innej bajki <3

    Pozdrawiam Agaa
    http://ilovetravelingreadingbooksandfilms.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
   26. W kwietniu było tyle wspaniałych nowości, że nie wiem kiedy znajdę czas na majowe perełki, a kilka z wymienionych przez Ciebie już trafiło na listę... ;)
    Pozdrawiam,
    www.favouread.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
   27. "Deniwelacja", "Chłopak z innej bajki" i "Wszystkie twoje marzenia" to moje must read! :)
    Pozdrawiam!

    napolceiwsercu.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
   28. Ja czekam na Franco i Tysiąc pocałunków. No i Confess :)
    magical-reading.blogspot.de
    @magical_reading

    OdpowiedzUsuń
   29. Chłopak z innej bajki - MUSZĘ MUSZĘ MUSZĘ to przeczytać!! Coraz bardziej się nakręcam, niedobrze xD Ale od bardzo długiego czasu nie kupiłam sobie nowej książki!!! A premiera tej powieści jest prawie że po moich maturach, to jakieś odstresowanie będzie musiało być i kupię ją sobie koniecznie!!!
    Chcę mieć jeszcze Czerwień rubinu, uwielbiam tę historię, a ta okładka to po prostu cudo!!!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Również muszę to przeczytać <3 No jasne, wynagrodzenie tego całego maturalnego trudu :D

     Usuń
   30. Tak samo jak ty najbardziej nie mogę doczekać się Confess i Franco, ale inne pozycje również kuszą :/
    Zbankrutuję...

    czytamogladampisze.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Taak, ja tez XD Już słyszę jak mój portfel płacze na koniec maja xD

     Usuń
   31. Niestety w tym miesiącu nie widzę żadnej interesującej pozycji. Z drugiej strony to dobrze, gdyż i tak mam dużo nieprzeczytanych książek na półce, więc nie muszę dodawać kolejnych.

    OdpowiedzUsuń
   32. Wiele, wiele ciekawych premier. Najbardziej czekam na Confess, Tysiąc pocałunków i Franco, ale po inne też z chęcią sięgnę :)

    OdpowiedzUsuń
   33. Deniwelacja na sto procent znajdzie się na moim regale, uwielbiam klimat właśnie takich książek. Nic tylko wypatrywać premiery ;3

    mystery-japanese-box.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

   Hej! Zostaw proszę po sobie jakiś ślad ♥ Każdy jeden komentarz to dla mnie wielka motywacja! A jeśli spodobał Ci się mój blog to zaobserwuj, by być na bieżąco z postami ;)
   Nie zapomnij zostawić adresu do swojego bloga - z chęcią zajrzę.

   Copyright © 2014 Zabookowany świat Pauli , Blogger