#conowego, czyli listopadowe zapowiedzi


Hej!
Aż ciężko uwierzyć, że właśnie czytacie przedostatni post z cyklu #conowego w 2018 roku! Listopad... może i nie jest to mój ulubiony miesiąc w roku, ale zdecydowanie jest dla mnie bardzo ważny. Czemu? Bo w tym miesiącu obchodzę urodziny... A w tym roku nie byle jakie! Ktoś mi wyjaśni, kiedy mi przeleciało te 18 lat życia? 24.11 będę pełnoletnia! Jak, gdzie, kiedy?!
W listopadzie zapowiada się stosunkowo mało premier, które chciałabym przeczytać i wiecie co? Nawet dobrze! Bedzie czas, żeby nadrobić poprzednie :) A co ciekawego się szykuje? Zapraszam na zestawienie!
/ogwiazdkowane - na te czekam/7 listopada 

1. "Piękno bólu" - Georgia Cates | Wyd. NieZwykłe

Jack McLachlan to magnat winiarstwa i jeden z najbardziej pożądanych kawalerów do wzięcia w Australii. Sukcesy i bogactwo sprawiły, że dobrze wie, co oznaczają skomplikowane relacje miłosne. Właśnie dlatego wykorzystuje wszelkie środki, które pozwolą mu uniknąć problemów. Interesują go piękne kobiety, ale nie chce mieć żadnych zobowiązań. Aranżuje związki jak biznesowe umowy, które niczym się od siebie nie różnią. Nie uznaje związków na długie lata. Nie używa prawdziwych imion; ani swojego, ani kobiety, z którą się spotyka. To jego gra i jego reguły. I grałby według nich dalej, ale gdy w jego życie wkracza ona, jest zmuszony zmienić strategię.

Laurelyn Prescott jest graczem, jakiego nie spotkał nigdy wcześniej. Kiedy nawiązuje trzymiesięczny romans z piękną piosenkarką ze Stanów, świat Jacka staje na głowie. Nic nie idzie zgodnie z planem, a on łamie coraz więcej swoich zasad dla dziewczyny, która powoli staje się czymś, czego istnienie uważał za niemożliwe. Elementem, który całkowicie zmieni reguły jego gry.


9 listopada

2. "Symetria dusz" - J.L.Weil | Wyd. Kobiece/Young *


Po tragicznej śmierci niedoszłego narzeczonego Piper musi stawić czoła zbliżającej się wojnie. Przyszła pora, aby ukarać zdrajców i pomścić wszystkich bliskich.
Zane nie może się dłużej udawać, że nic nie łączy go z dziewczyną. Zbliża się do niej bardziej niż kiedykolwiek. Losy Zwiastunki Śmierci i Kosy Śmierci splatają się na zawsze.
Kiedy zasłona pomiędzy światem żywych i umarłych opada, a księżniczka staje się królową, Rada wzywa ją do siebie. Jakie plany ma względem dziewczyny? Czy znowu zmuszą ją do ślubu z kimś, kogo nie kocha? Czy w czasach bez gwarancji jutra Piper znajdzie w sobie siłę, aby uratować bliskich i cały świat?


 3. "Ryder" - L.A. Casey | Wyd. Kobiece

Branna jest załamana tym, że jej związek z ukochanym mężczyzną okazał się pomyłką. Chociaż kocha Rydera ponad życie, to nie może w żaden sposób do niego dotrzeć. Nie pomagają kłótnie, płacz ani niekończące się ciche dni.
Ryder Slater jest wściekły. Nie dość, że od wielu miesięcy okłamuje najważniejszą kobietę w życiu, to jeszcze ukrywa coś, co naraża wszystkich na śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie może jednak nic powiedzieć i zrobić.
Kiedy ich związek znajdzie się nad krawędzią, Ryder zmierzy się z mrocznymi siłami. Jedno jest pewne, że mężczyzna zrobi wszystko, aby uratować miłość i rodzinę.
Ryder chciał mieć Brannę od pierwszej chwili. Ryder zdobywa to, co chce mieć. 4. "Branna" - L.A.Casey | Wyd. Kobiece


Po ciężkich przeżyciach Branna i Ryder pragną spokoju. Jednak oboje mają zupełnie inną wizję tego, jak będzie wyglądało wspólne rodzinne życie. Ryder marzy o tym, aby mieć dużo dzieci, co nie przekonuje nowej pani Slater.
Branna cieszy się z tego, że ma wokół siebie kochające osoby i czuje się bezpieczna. Woli nie wybiegać za bardzo w przyszłość i skupić się na miesiącu miodowym, który ich czeka.
Jednak niewinny wyjazd na łono natury zamieni się w koszmar, kiedy niebezpieczeństwo przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Czy Ryder i Branna po raz kolejny wyjdą z tego obronną ręką?
Branna ceni nad życie Rydera. Branna chroni to, co ceni najbardziej. 14 listopada

5. "Wszystkie nasze obietnice" - Colleen Hoover | Wyd. Otwarte *

 Idealna miłość.

Nieidealni ludzie.
Quinn i Graham przysięgali sobie miłość, wierząc, że wspólnie poradzą sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Ma to upamiętniać szkatułka, którą Graham podarował ukochanej w dniu ślubu.
Przez kilka następnych lat wzajemne przyrzeczenia stają się źródłem rozczarowań. W życiu małżonków zaczyna królować rutyna, a marzenia o założeniu rodziny stają się nieosiągalne. Oddalający się od siebie Quinn i Graham zaczynają wątpić w sens swojego związku.
Przyszłość ich małżeństwa kryje się jednak w śladach z przeszłości zamkniętych w szkatułce – pod sekretami, błędami i niedopowiedzeniami...
Historia Quinn i Grahama rozpoczyna się w momencie, gdy oboje rozstają się ze swoimi partnerami. Czy taki los spotka również ich związek?
Colleen Hoover z dobrze znaną czytelniczkom szczerością i wnikliwością opisuje parę pogrążoną w kryzysie. I szuka odpowiedzi na pytanie: czy albo kiedy przestać walczyć o ocalenie małżeństwa, które przecież miało trwać wiecznie?


6. "Tajemnica pod jemiołą" - R.P.Evans | Wyd. Znak *


Los nagradza tych, którzy mają odwagę sięgnąć po szczęście.
Po odejściu żony Alex zostaje sam, z pustym kontem i raną w sercu. Pragnie poznać bratnią duszę – kogoś, kto zrozumie, jak bardzo jest samotny i spragniony miłości. Przypadkowo trafia na blog, którego autorka codziennie wysyła wzruszające listy do wszechświata.
Jej wrażliwość ożywia te zakamarki duszy Alexa, które on sam od dawna uważał za martwe. Mężczyzna decyduje się wyruszyć w szaloną podróż do urokliwego, zaśnieżonego miasteczka na drugim końcu kraju. Zamierza odnaleźć kobietę, która skradła mu serce, chociaż zna tylko jej inicjały.


 
 7. "Opowieści z piasku i morza" - Alwyn Hamilton | Wyd. Czwarta Strona *

Pustynia skrywa jeszcze więcej magicznych tajemnic, czy chcesz poznać je wszystkie? Bestsellerowa autorka nagrodzona Goodreads Choice Awards sięga po krótką formę! Przed Wami ekskluzywna kolekcja opowiadań ze świata Buntowniczki z pustyni. Doskonałe uzupełnienie dla fanów serii lub wprowadzenie dla tych, którzy chcą zacząć pustynną przygodę z Niebieskooką Bandytką. Pod pięknie uszlachetnioną okładką skrywa się zbiór historii opatrzonych ilustracjami genialnej Dixie Leoty.


8. "Nawet o tym nie wspominaj" - Estelle Maskame | Wyd. Feeria Young

Miłość jest wszystkim... ale nie tym, czego się spodziewasz.
Seria "Dimily" uzależniła od siebie tysiące czytelniczek na całym świecie. Porywająca historia Eden i Tylera zostawiła po sobie niedosyt. Autorka spełniła prośby fanek i napisała prequel, który dodaje pikanterii całej historii!
Tym razem Estelle Maskame oddała głos bohaterowi, który nikogo nie pozostawia obojętnym. Tę opowieść - opowieść Tylera – po prostu trzeba przeczytać, aby naprawdę zrozumieć, co i dlaczego się wydarzyło. Jak radził sobie dwunastoletni Tyler, dręczony przez ojca? Co czuł jako gniewny, zbuntowany nastolatek, kiedy po raz pierwszy zobaczył Eden?
Masz szansę wejść w głowę Tylera i poznać jego najskrytsze myśli. W końcu dowiesz się więcej o tym, czego nie mogła wiedzieć Eden. Ta perspektywa chwyci cię za serce, złamie je i pokaże, czemu Tyler stał się wiecznie wściekłym i nieszczęśliwym chłopakiem, którego poznałyśmy w pierwszym tomie serii "Dimily". Poznasz także jego wersję wydarzeń, których narratorką w "Czy wspominałam, że Cię kocham" była Eden.


 9. "Zawsze przy tobie" - K.A.Linde | Wyd. Burda *

Miałam cudowne życie, dopóki mój mąż nagle nie umarł. Nigdy sobie nie wyobrażałam, że będę samotną matką i wdową. Kiedy w moim życiu pojawia się David Calloway, nie mam w sercu miejsca na uczucie. Ale on postanawia być wobec mnie delikatny i troskliwy. Czyżby to była prawdziwa miłość? Jestem gotowa oddać mu serce. A on? Ale wokół mnie zaczynają mnożyć się sekrety. Mój świat się rozpada pod ich ciężarem. Nie wiem, czy zdołam to przetrzymać.


 10. "Sponsor" - K.N.Haner | Wyd. Editiored *

Kalina wiedzie niemal idealne życie. Ma cudownych rodziców, energiczną rezolutną siostrę i wiele planów na przyszłość. Oprócz tego nie wdaje się w relacje damsko-męskie, bo najnormalniej w świecie nie ma na to ani czasu, ani ochoty. Wszystko się zmienia pewnego dnia, gdy jadąc rowerem na uczelnię, wjeżdża w auto pewnego mężczyzny. Nathan na pozór nie ma żadnych problemów. Pieniądze, własna firma i wysoki status społeczny ułatwiają mu kontakty z kobietami. Nie zależy mu jednak na stałym związku, ale raczej na spełnianiu własnych zachcianek i fantazji. Nie spodziewa się, że najzwyklejsza dziewczyna na świecie wywróci jego świat do góry nogami.
Co się stanie, gdy serce przestanie słuchać rozumu? Kalina i Nathan będą błądzić w krainie niedomówień i niepewności, ale rodzące się między nimi uczucie przyniesie nadzieję na lepsze jutro. Czy to wystarczy, by Nathan zmienił swoje przyzwyczajenia? Może to Kalina będzie dyktować warunki? W tej grze nie ma jasnych zasad, są tylko najciemniejsze zakamarki miłości, która wbrew pozorom nie jest prosta.
Historia o dziewczynie, która oprócz miłości nie ma nic, i o mężczyźnie, który ma wszystko oprócz miłości.


 11. "Pojedynek w Araluenie" - John Flanagan | Wyd. Jaguar

Król Duncan i jego córka, księżniczka Kasandra, są uwięzieni w południowej wieży zamku Araluen. Daleko na północy niewielki oddział Sir Horace’a oraz dowódca Korpusu Zwiadowców Gilan tkwią w starym forcie oblężonym przez Klan Czerwonego Lisa. Młoda zwiadowczyni Maddie musi dotrzeć do drużyny Czapli i przekonać jej przywódcę Hala, by ruszyli na pomoc Horace’owi i Gilanowi.12. "Fighting Temptation" - K.C.Lynn | Wyd. NieZwykłe

 Jaxson jest arogancki, skłonny do złości i agresji. Ale jest także wyjątkowy, silny i honorowy. Uwielbiam wszystkie jego wady bezwarunkowo i nieodwołalnie. Chociaż on sam nie wierzy w miłość, ja zawsze będę go kochała.
Julia Sinclair

Julia różniła się od wszystkich ludzi, których znałem. Wcześniej nigdy bym nie przypuszczał, że może istnieć ktoś równie dobry i szczery. Im lepiej ją poznawałem, tym bardziej byłem od niej uzależniony. Z każdą chwilą spędzoną razem niszczyła jakąś część mroku, który gdzieś we mnie tkwił. Dzięki Julii moje gówniane życie nie wydawało się takie okropne. I zanim się spostrzegłem, zakochałem się w dziewczynie nie z tego świata.
Jaxson Reid

Niecodzienna para przyjaciół – niewinna dziewczyna o dobrym sercu i powszechnie znany „niegrzeczny chłopiec”. Los sprawił, że ich ścieżki się przecięły, co sprawiło, że powstała między nimi silna więź oraz pojawiła się pokusa, której oboje pewnej nocy ulegli. Mija pięć lat; Jaxson powraca do jedynej dziewczyny, która była dla niego ważna, aby naprawić błędy przeszłości. Jednak jest ktoś, kto nie cieszy się z jego powrotu. Ktoś, kto uważa, że Julia ma już kogoś, kto o nią zadba i kto nie cofnie się przed niczym, aby ten stan rzeczy nigdy nie uległ zmianie. Jaxson nie tylko będzie musiał stanąć do walki w obronie Julii, ale również zmierzy się twarzą w twarz z własnymi demonami, dręczącymi jego duszę: uosobieniami śmierci, zepsucia, destrukcji i wojny.


 13. "Miłość na gwiazdkę" - Colleen Wright | Wyd. Burda

Zapal cynamonową świecę, sięgnij po kubek grzanego wina, otul się miękkim kocem. Colleen Wright zabierze Cię do świata, gdzie magia Bożego Narodzenia wciąż działa.
Klimatyczny pensjonat w Nowej Anglii wydaje się doskonałym miejscem, by spędzić tam święta. Kiedy jednak śnieżyca odcina gości od świata, wszyscy zaczynają się martwić, że Boże Narodzenie nie ułoży się tak, jak sobie wymarzyli.
Molly musi wziąć się w garść i skończyć swoją najnowszą książkę, ale wena całkiem ją opuściła. Kiedy nagle w jej świat wkraczają przystojny nieznajomy i jego dwie małe córki, wszystko staje na głowie, a jej życie jeszcze bardziej się komplikuje.
Hannah miała nadzieję na malowniczy zimowy ślub, lecz plany zniweczył narzeczony, odwołując wszystko w ostatniej chwili. W pensjonacie niespodziewanie zjawia się jednak jej przyjaciel z dzieciństwa. Czy to możliwe, by dawne uczucia odżyły?
Jeanne i Tim wiedzą, że musiałby się zdarzyć cud, by mogli dalej prowadzić swój pensjonat… I by udało im się zasypać przepaść, która ich dzieli. Ale w świeta będą musieli pracować ramię w ramię, by rozwiązywać piętrzące się problemy. Czy to wystarczy, by na nowo odnaleźli miłość?
Czy przypadkowych turystów, którzy w pensjonacie szukają schronienia przed zamiecią, czeka coś więcej niż ogień w kominku i wygodne łóżko? Czy ich życzenia się spełnią?
Gdy ścieżki bohaterów zaczynają się przeplatać, odnajdują oni nadzieję, choć wydawała im się stracona. Być może przy odrobinie bożonarodzeniowej magii pensjonat i jego mieszkańcy zdołają jednak przetrwać te święta.
Colleen Wright wychowała się w zaśnieżonych miasteczkach w amerykańskim Michigan, gdzie uwielbiała czytać książki przy kominku. Teraz mieszka i pracuje na Brooklynie.16 listopada 


14. "Świąteczny list" - Elyse Douglas | Wyd. Kobiece

że zaadresowano go do osoby o imieniu Evelyn Sharland, mieszkającej w Nowym Jorku.
Kiedy wieczorem Eve odczytuje treść listu, poznaje poruszającą historię tragicznego romansu sprzed stu lat. Postanawia spełnić prośbę zapisaną w liście i zapala latarnię. Nagle, ku swojemu zdumieniu, przenosi się do oprószonego śniegiem Nowego Jorku z 1885 roku.
Splot niezwykłych wydarzeń sprawia, że Eve zostaje uwikłana w historię, w którą zamieszana jest jedna z najpotężniejszych nowojorskich rodzin tamtych czasów. Poznaje też przystojnego detektywa, który będzie podążał jej śladem.
Czy Eve zdoła wrócić do swojego życia, nawet jeśli będzie musiała zmienić przeznaczenie?


 15. "Mikołaj na zamówienie" - Jenika Snow, Jordan Marie | Wyd. Kobiece

Firma Nicka specjalizuje się w spełnianiu grzesznych fantazji. Zasady są proste i zakładają tylko uwodzenie i flirt.
Kiedy tuż przed świętami Nick ma odegrać rolę niegrzecznego mikołaja, nie spodziewa się, że pozna najseksowniejszą kobietę w życiu.
Rudowłosa Holly elektryzuje go tak bardzo, że mężczyzna łamie wszystkie swoje zasady. Wkrótce żadne z nich nie będzie chciało, aby te święta się skończyły.20 listopada

16. "Deep" - Kylie Scott | Wyd. Editiored 

Jak pamiętasz, David, Mal i Jimmy znaleźli cudowne kobiety, które najpewniej zostaną z nimi na dobre i na złe. Ciemnooki Ben, czwarty członek kultowej kapeli Stage Dive, świetnie gra na basie, ma fantastyczne muskularne ciało, jest pełen magnetycznego wdzięku i... interesuje go tylko dobra zabawa. Do stałego związku z całą pewnością się nie nadaje. Zwłaszcza że Lizzy Rollins, chyba jedyna dziewczyna, która budzi w nim prawdziwą czułość i trudne do opanowania pożądanie, stanowi dla niego zakazany owoc. Nie wolno mu jej tknąć, w grę nie wchodzi nawet niewinny podryw.
Lizzy doskonale wie, że grzeczne dziewczynki nie zakochują się w gwiazdach rocka. Niemniej przystojny Ben Nicholson jest jedynym facetem, który sprawia, że dziewczyna traci nad sobą kontrolę. Nie tylko jej się podoba i wciąż o nim myśli - stał się już jej obsesją. I choć zdaje sobie sprawę, że nie ma szans na dłuższy romans z przystojnym basistą, robi wszystko, co w jej mocy, aby zwrócić na siebie jego uwagę. Jest uparta i nie daje za wygraną, więc w końcu dopina swego. Upojna noc w Las Vegas należy do niej i do Bena, a Lizzy zapamięta ją na całe życie. Zapamięta, bo kiedy postanowiła, że zapomni o gwiazdorze na zawsze, dwie kreski na teście ciążowym wywrócą jej życie do góry nogami...


 17. "Niszczący sekret" - K.Bromberg | Wyd. Editiored

 Dalszy ciąg emocjonującej historii Eastona Wyldera, gwiazdy baseballu, i Scout Dalton - zadziornej, odważnej i wyjątkowo ślicznej fizjoterapeutki. Scout dzięki swoim umiejętnościom doprowadziła Eastona do formy po poważnej i bardzo bolesnej kontuzji. Co więcej, przekroczyła nieprzekraczalną dla terapeuty granicę, sięgnęła po zakazany owoc i... zakochała się w swoim pacjencie bez pamięci. Easton otrzymał od niej więcej miłości i czułości, niż kiedykolwiek mógłby zapragnąć.
Mimo wszystko to ciągle zakazana, sekretna i bardzo trudna miłość. Niestety, chłopak nie wie o nieczystej grze, jaką prowadzi szef jego klubu. Nie bacząc na jego lojalność, przywiązanie i ogromną klasę, postanawia się go pozbyć. Scout podejmuje wielkie ryzyko i... przyczynia się do zmiany przez niego barw klubowych. Easton czuje się zdradzony i sponiewierany. Zawiedli go wszyscy, łącznie ze Scout, którą uważał za swoją ukochaną i najlepszą rehabilitantkę. Nagle jego świat się zawalił, a kariera stała się wielką niewiadomą. Własny klub go zniszczył, a kobieta rozczarowała. Jakby tego było mało, niebawem okazuje się, że problemy Wyldera wcale się na tym nie kończą. Chłopak będzie musiał zmierzyć się z pewnym mrocznym rodzinnym sekretem.


 18. "Playboy za sterami" - Vii Keeland, Penelope Ward | Wyd. Editiored 

Przed dokonaniem najważniejszego wyboru w swoim życiu należy się zastanowić. Najlepiej pojechać gdzieś na kilka dni i porządnie wszystko przemyśleć. W takiej sytuacji ani ognisty flirt, ani spontaniczny wypad do Brazylii u boku przystojnego podrywacza nie jest dobrym pomysłem. Nawet jeśli ten podrywacz jest pilotem pełnym nieziemskiego czaru, a przy tym ma naprawdę słodki dołeczek w brodzie.
Kendall Sparks poznaje Cartera Clynesa na lotnisku w takim właśnie momencie. I podejmuje najgorszą z możliwych decyzji - wdaje się w emocjonujący flirt. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie może się dobrze skończyć. Co gorsza, wkrótce odkrywa, że jest zauroczona tym wysokim, ciemnowłosym playboyem. I jest gotowa ruszyć za nim w najdziwniejsze zakątki świata, aby mu towarzyszyć, bo staje się coraz bardziej uzależniona od magnetycznej osobowości Cartera. I kocha go miłością, która każe jej widzieć w nim mężczyznę na dobre i złe, ojca swoich dzieci, z którym chce zbudować prawdziwy dom.
A Carter jest przecież playboyem i podrywaczem, czyż nie?
Ta ciepła i pogodna opowieść rozpoczyna się jak start samolotu: szybko nabiera tempa i wysokości. Toczy się w różnych pięknych miejscach: w Brazylii i w Dubaju, w Amsterdamie i na Florydzie. Między Kendall i przystojnym pilotem pojawia się namiętność, tęsknota, a przede wszystkim przemożna wola bycia z ukochaną osobą. Playboy i dziewczyna na rozdrożu: ta historia wciągnie Cię bez reszty!


 21 listopada

19. "Friend-Zoned" - Belle Aurora | Wyd. NieZwykłe

Nikolai Leokov nigdy nie sądził, że zakocha się w jedynej dziewczynie, z którą kiedykolwiek się zaprzyjaźnił.
Valentina Tomic ma problem z zaangażowaniem po tym, jak została okrutnie zdradzona. Kiedy Tina postanawia, że wywoła uśmiech na twarzy posępnego Nika, nie przypuszcza, że zaprzyjaźni się z twardzielem. Nik jeszcze nigdy nie spotkał kobiety, która byłaby wobec niego tak czuła i jednocześnie nie oczekiwała niczego w zamian. Nik i Tina zapraszają was serdecznie do przeczytania Friend-zoned. Pełnej humoru historii o przyjaźni i miłości.

 23 listopada

20. "Miłość zimową porą" - Carrie Elks | Wyd. Kobiece *

Chociaż na zewnątrz pada śnieg, to w zacisznej górskiej chatce atmosfera robi się bardzo gorąca.
Kitty Shakespeare ma nadzieję, że odniesie sukces w branży filmowej w Los Angeles. Zamiast wymarzonego stażu dostaje na czas świąt posadę niani u producenta filmowego. Całe szczęście, że dziewczyna uwielbia mróz i dzieci, kiedy wyrusza w podróż do zasypanej śniegiem Wirginii.
Dziewczyna nie przewidziała, że na miejscu znajdzie się w centrum rodzinnej intrygi nowego szefa, a jego młodszy brat Adam okaże się bardzo pociągający. Niepokorny drań nie ułatwia życia Kitty i dogryza jej na każdym kroku. Poza tym ukrywa się w górskiej chacie, dzięki czemu unika brata, który zniszczył mu życie.
Chociaż Adam wpada Kitty w oko, to jego sposób bycia sprawia, że dziewczyna wolałaby, aby spędził w swojej chacie całe święta. Z każdym dniem serce Adama zaczyna bić mocniej w obecności dziewczyny.
Kiedy zbliżają się święta, Kitty i Adam uświadamiają sobie, że prawdziwa miłość wcale nie musi być tak prosta jak w filmach.


21. "Głowa meduzy" - Michelle Madow | Wyd. Kobiece/Young *

Tyfon, najgroźniejszy z Tytanów uwolnił swoją duszę z Kerberosu. Zmierza teraz w kierunku ukrytego ciała, aby połączyć się i pomścić Drugą Rebelię. Nicole, Blake, Danielle, Kate i Chris muszą pokonać go w chwili, kiedy będzie znowu w swoim ciele.
Misja się powiedzie, jeśli zdobędą Złoty Miecz Ateny, dzięki któremu będą mogli pokonać Meduzę. Tylko jej głowa jest w stanie dać im przewagę w walce z Tyfonem. Nieoczekiwanie pomoc oferuje im Ethan, syn Zeusa, który w walce z Hydrą stracił siostrę.
Czy boski potomek wybaczył drużynie Elementals i pomoże im ocalić świat?

 A na jakie pozycje Wy najbardziej czekacie? Może na coś, czego nie wymieniłam? Piszcie w komentarzach!

Wszystkiego dobrego na ten nowy miesiąc... niech będzie dobry!

36 komentarzy:

 1. Oddałabym duszę diabłu by móc przeczytać Wszystkie nasze obietnice. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem już w połowie i wow... ta książka jest mocna i piękna! <3

   Usuń
 2. 5, 6 - bardzo na tak! Ogólnie wszystkie świąteczne zapowiedzi również! 💕

  Pozdrawiam,
  Ksiazkowa-przystan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękno bólu już mam zaklepane 🤗 FIGHTING TEMPTATION bardzo bym chciala😊 14 tom zwiadowcow, wow, zatrzymałam się na 11(?) jeśli dobrze pamiętam, to już nie to samo co wcześniej 😔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja skończyłam na 8 i nie umiem się przekonać, żeby czytać dalej :/ Boję się, jak teraz odbiorę te książki, kiedy jestem już starsza :/

   Usuń
 4. Nie mogę doczekać się kontynuacji "Mój Zawodnik"
  Pozdrawiam <3
  https://bookcaselover.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ty już dobrze wiesz, na co ja czekam! :P Zdecydowanie zbyt dużo tego :)

  Pozdrawiam,
  Zaczytana Anielka
  www.zaczytanaanielka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla siebie widzę tylko dwie powieści fantasy. Reszta to zdecydowanie nie mój typ :D

  mrs-cholera.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiele ciekawych zapowiedzi :) Na Twojej liście znajduje się wiele tytułów, na które również czekam. :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że uda Ci się przeczytać wszystkie te, które chcesz :)

   Usuń
 8. Jakim cudem wychodzi już nowelka/opowiadania do ,,Buntowniczki z Pustyni a ja nadal nie zaczęłam ,,Buntowniczki z Pustyni"? Przyznam bez bicia, że chętnie przeczytałabym pozycję 15 i to wcaaaaaale nie dlatego że ma fajnego Pana na okładce ;D my książkoholicy często oceniamy po okładce :/ Sama nie mam pojęcia, kiedy minęło pozostałe 10 miesięcy 2018 roku (wiem, że lecę chaotycznie tematami no ale co zrobić) co do urodzin to naprawdę jestem w szoku, że masz dopiero 18 lat i jesteś tylko rok starsza ode mnie, piszesz zdecydowanie za dobrze jak na dwójkę z przodu, jeśli chodzi o rocznik. Jestem zapominalska i nieregularna więc już teraz składam Ci najlepsze życzenia, dużo książków, zdrowia, szczęścia, zdanej maturki, nowych obserwatorów, dużo motywacji i wszystkiego najlepszego! Wracając do książek; większość nie moja tematyka raczej nie czytam romansów, bo scheeematy, przeczytam każdy pod warunkiem, że na jakiś tam swój pokręcony sposób będzie oryginalny. Mam nadzieję, że w grudniu będzie więcej tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli fantastyka <3
  Jak ja uwielbiam zapowiedzi szkoda, że mój portfel już mniej :(.
  Pozdrawiam cieplutko xo
  https://miedzyplanetarne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie martw się, ja mam nadal przed sobą trzeci tom! :D A co do 15 pozycji... nie tylko ty masz ochotę to przeczytać, ze względu na pana na okładce! :D Ojejku, bardzo Ci dziękuję kochana za miłe słowa i za życzonka! Oby się spełniły! <3
   Co do gatunków -rozumiem, rozumiem! Ale właśnie to jest piękne w tym książkowym świecie - -istnieje tyle książek, tyle gatunków po to, żeby każdy znalazł coś dla siebie! <3 Ja fantastykę uwielbiam, ale ostatnio jakoś mam fazę na romanse i to one ostatnimi czasy przeważają! Niemniej jednak, w najbliższym czasie pojawią się na blogu 3 recenzje książek fantasy ;P
   Pozdrowionka i ściskam!

   Usuń
 9. W tym miesiacu szykuję się na nową książkę Colleen Hoover. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest wspaniała!! Zdecydowanie polecam <3 Recenzja już niedługo ^^

   Usuń
 10. Wszystkie nasze obietnice to moje must read :) Poza tym te wszystkie świąteczne cudeńka chciałabym poznać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nową Hoover zdecydowanie polecam! Świątecznych sama jestem ciekawa :D

   Usuń
 11. Zaintrygowało mnie "Piękno bólu" i "Wszystkie nasze obietnice". Bardzo lubię twórczość Hoover.

  https://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po "Piękno bólu" raczej nie sięgnę, ale nowa Hoover już za mną i to jest cudowna, acz bolesna historia. Bez wątpienia polecam <3

   Usuń
 12. Nie ma chyba w tym miesiącu książki, na którą bym czekała :) Chociaż niektóre świąteczne nowości mogą być fajne :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie to nie jest źle! Przynajmniej dasz portfelowi odpocząć :D

   Usuń
 13. Tyle pięknych premier, ale najbardziej kuszą Wszystkie nasze obietnice i za tę książkę się pewnie zabiorę. :)
  potegaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. ,,Świąteczny list" najbardziej mnie ciekawi ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Mikołaj na zamówienie - na pewno przeczytam. Książki w listopadzie zapowiadają się niezwykle :)
  POCZYTAJ ZE MNĄ

  OdpowiedzUsuń
 16. ,,Wszystkie nasz obietnice" chciałabym przeczytać, bo może nie jestem fanką tej autorki, ale jej historie lubię :) Przez ,,Opowieści z piasku i morza" nie mogę spokojnie wysiedzieć na tyłku, tak bardzo chciałabym czegoś więcej z tej historii <3 ,,Sponsor" ma czadową okładkę! :p Chcę przeczytać też coś w kimacie świątecznym jak ,,Świąteczny list", ale najbardziej to chyba nie mogę się doczekać ,,Mikołaja na zamówienie" :D

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  Szelest Stron

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WNO zdecydowanie warto poznać! :) Tak, tak, tak, zgadzam się! :D

   Usuń

Hej! Zostaw proszę po sobie jakiś ślad ♥ Każdy jeden komentarz to dla mnie wielka motywacja! A jeśli spodobał Ci się mój blog to zaobserwuj, by być na bieżąco z postami ;)
Nie zapomnij zostawić adresu do swojego bloga - z chęcią zajrzę.

Copyright © 2014 Zabookowany świat Pauli , Blogger